Březen 2016

Další zásobárna

17. března 2016 v 19:47 | E. |  Namalováno na porcelán
Zdravím všechny a tradičně přicházím s velkou omluvou, že to tu zeje prázdnotou. Ovšem zřejmě je normální, že občas prostě není chuť či čas (a nebo vše dohromady). Může za to převážně škola (no jo, sveďme to na ní), čili blížící se státnice a termín odevzdání bakalářské práce. I když když už jsme u té bakalářky, občas se mi zdá, že tak nějak víc mluvím o tom, že ji musím psát, než abych ji skutečně psala.
Prozatím nakonec žádnou stránku s kreslením a malováním na porcelán rozjíždět nebudu, mám trošku strach, že bych to teď ještě s prací nestíhala, navíc stále musím pilovat a pilovat. Ale pokud byste měli zájem o vytvoření hrnečku či jiného druhu porcelánu, napište mi na mojí osobní facebookovou stránku (odkaz v profilu) a tam se určitě dohodneme, včetně poštovného to vyjde vždy do 250 kč, nebojte ;-).

No a teď vás tradičně zahrnu pár kousky vytvořenými za poslední dobu, hodně z vás jste je jistě viděli již na instagramu, ale tak opakovaní matka moudrosti.

Šálek a podšálek na presso s kočičkama (zátiší mi tvoří knížky na bakalářku, jaká to pruda)

Hrneček s pacičkama, něco trošku jednoduššího, kdo nemá rád přeplácanost.Pro moje drahé spolužačky na přání- Gabriela Soukalová a FatBoy Slim


Menší šálek a podšálek s květinkama (uvnitř matcha čaj <3). Samozřejmě všechny tyto hrnečky jsou ukázkové a používám je, vám bych vytvořila nové.

Já jdu teď mrknout, co je nového na vašich blogách, nějakým časem se tomu říkalo- oběhnout sbéčka či jak.

Mějte se krásně

E.