Leden 2016

Mandala na tašce

17. ledna 2016 v 14:09 | E. |  Nakresleno
Aneb hrátky s fixou na textil.


Udělej si sám kalendář

10. ledna 2016 v 6:38 | E. |  Udělej si sám
Opět to tu začíná zít prázdnotou, ale holt nastalo studentovo peklo v podobě zkouškového období- litry kávy, bezedné noci, nedostatek času. A co je nejhorší pro mou postavu- bohužel já jsem typ člověka, který se při stresu musí stále něčím ládovat, takže čokoláda je mi stále při ruce, a mé stehna se rozšiřují a rozšiřují. Ale vlastně je mi to momentálně nějak jedno, protože člověk je v týhle době stejně zahrabaný doma v županu, bez jakéhokoliv nánosu makeupu a kontaktu s okolím.

Vánoce naštěstí kvapem utekly, a mně došlo, že jsem ani "nepochlubila" tím, co jsem vlastně od Ježíška dostala. No, vypustíme takové ty šampony, ponožky nebo kalhotky (které jsem tedy tuším vlastně ani nedostala), myslím, že tohle nikoho zrovna nezajímá, ale přináším pár výtvarných dárečků, které mi samozřejmě udělaly největší radost.

A hned prvním z nich je Diy kalendář na rok 2016. Jeho kouzlo ční v tom, že si sami vytvoříte každou stranu dle vaší fantazie a kreativity. Nemusí se samozřejmě jednat jen o kreslení nebo malování, můžete si na danou stránku nalepit fotografie či vytvořit koláž. Já samozřejmě němohla začít ničím jiným než mandalou, jenže zdá se mi to symbolické pro tento chladný start, který u nás minulý týden počal.